Facility management v Praha

Vítá Vás Dussmann Service centrála Praha

Úklid, ostraha, office služby a technická správa – Dussmann Service Praha nabízí celou řadu služeb v oblasti facility managementu z jednoho zdroje.

Praha je jedním z nejvýznamnějších ekonomických center v České republice. Terciérní sektor zaměstnává asi 80% ekonomicky aktivních Pražanů. Není proto divu, že zde i Dussmann Service  má nejvíce svých klientů a obchodních aktivit. Ať už ve zdravotnictví, hotelových službách, administrativních budovách, domovech pro seniory či ve veřejném sektoru, zde všude se můžete setkat s našimi FM službami z jednoho zdroje.

Máte zájem o profesionální úklid? Chcete mít jistotu, že Vaše budova bude pod kontrolou? Potřebujete spolehlivého partnera, který převezme technickou údržbu vybavení Vašeho hotelu? Chcete outsourcovat provoz Vaší prádelny a soustředit se výhradně na svůj business? Sháníte komunikativní a samostatnou recepční do Vaší společnosti? Sháníte zkušeného partnera, který se Vám postará o zeleň a zároveň vyřeší likvidaci odpadů ve Vašem areálu?

Dussmann Service je tím správným partnerem, na kterého se můžete vždy spolehnout. Máte-li zájem o odbornou konzultaci, či o zpracování nezávazné cenové nabídky našich služeb, obraťte se na nás s důvěrou. Zavolejte nám, nebo nám napište email. 

Umístění

K Vaším službám

Pobočky v České republice.

Dussmann Service s.r.o.
Štětkova 1638/18,
14000 Praha 4 - Nusle
Phone +420 222 874 366+420 222 874 366

naše poloha