Facility management pro maloobchod

Služby 24 hodin denně

V automobilových showroomech, nákupních centrech, obchodních domech a maloobchodních outletech, mají služby TOP prioritu. Ta nespočívá pouze v pozorném prodejním personálu, ale také v bezchybně uklizených prodejních prostorách.

Naše koncepty pro maloobchod kombinují širokou škálu facility služeb z jednoho zdroje. Přizpůsobujeme je přesně na míru Vašim individuálním požadavkům a jsme Vám s radostí k dispozici 24 hodin denně - flexibilní, diskrétní a spolehliví.

Naši úklidoví pracovníci dohlížejí na to, aby Vaše prodejní prostory byly vždy bezchybně čisté nejenom před otevřením, ale i během otevírací doby. Kromě vysokých standardů na úklid se také staráme o to, abychom nerušili Vaše zákazníky.

Můžete se spolehnout na diskrétnost našich bezpečnostních služeb v každodenním provozu. A v případě nouze zasahuje náš vyškolený personál kompetentně a s chladnou hlavou.

Naše technické služby jsou zárukou spolehlivosti pro Vaše technické systémy. Pracujeme proaktivně a snažíme se předcházet poruchám. Náš cateringový tým zajistí pestré a zdravé pokrmy. Na přání klientů se postaráme i o kreativní zajištění programu.

Zavolejte nám, pokud se chcete dozvědět více o našich pro klientsky orientovaných službách pro maloobchod. 

Dussmann Service s.r.o.
Obchodní oddělení
Phone +420 222 874 484+420 222 874 484

Vnitřní úklid

Nákladově efektivní

Při vnitřním úklidu používáme moderní postupy a techniku, což nám pomáhá pracovat rychleji, bezpečněji a efektivněji.