Úklidové služby

Aby Vaše náklady zůstaly nízké a Vaše budova si udržela svou hodnotu

Prakticky vzato přináší úklid budov čistotu – pocitově se stará o to, že se lidé cítí vítáni. Úklid představuje pro různé lidi a různé organizace něco jiného. Nicméně všem je společná potřeba čistého a příjemného interiéru, který poskytuje zdravé a efektivní pracovní prostředí. Naše portfolio zahrnuje všechny služby profesionálního čištění budov. Pro každého zákazníka vyvíjíme vhodný koncept a přizpůsobujeme naše postupy specifickým potřebám našich klientů. Tento přístup vám poskytne nejen vysokou kvalitu, ale i maximální hospodárnost.

Dbáme přitom na životní prostředí, používání ekologicky šetrných prostředků a čistících strojů. Pokud existující výrobek nesplňuje naše vysoké nároky, vymyslíme společně s naším dodavatelem vhodnější alternativu. Výsledkem jsou inovativní úklidové služby, které významně přispívají k udržení hodnoty vašeho majetku.  

Pro každý uklízený objekt vytvoříme standardy úklidu a potřebnou objektovou dokumentaci, která sleduje vývoj zakázky z hlediska kvality a komunikace se zákazníkem. Úklidové práce provádějí odborně proškolení zaměstnanci. Náš úspěch je založen na ověřených postupech, zkušených zaměstnancích a individuálním přístupu k zákazníkovi.

Profitujte i Vy z našich bohatých zkušeností. Rádi Vám ukážeme, jaký úklidový koncept bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám. Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o našich úklidových službách, napište e-mail nebo nám zavolejte.

Přehled našich služeb:

  • Úklid zdravotnických zařízení, nemocnic a domovů pro seniory včetně zajištění likvidace komunálního a nebezpečného odpadu
  • Komplexní úklid hotelů a lázeňských zařízení
  • Úklid administrativních budov
  • Úklid průmyslových objektů a areálů
  • Úklid a čištění venkovních prostor, včetně údržby zeleně
  • Dodávky hygienických potřeb a papírového programu
  • Postavební úklid, odklízení sněhu v zimě
  • Speciální úklidové práce (pokládka polymeru, krystalizace mramoru, čištění koberců, mytí oken a fasád, aj.)
Dussmann Service s.r.o.
Obchodní oddělení
Phone +420 222 874 484+420 222 874 484

Úklid zaměřený na výsledek

Pouze v případě potřeby

Pokud chcete dosáhnout účinného systém úklidu, musíte si určit výsledky, které požadujete. Děláme to, co je nezbytné k dosažení Vámi stanovených cílů. Naši speciálně vyškolení zaměstnanci sledují všechny oblasti, a proto poznají, co je potřeba vyčistit.

Hygienický úklid

Pečlivý a spolehlivý

Náš koncept hygienického úklidu je vhodný pro nemocnice a pro všechny podniky, které zpracovávají potraviny. Tento integrovaný systém bere v úvahu všechny faktory, které mají vliv na hygienu.

Úklid s ohledem na životní prostředí

Šetrné k životnímu prostředí

Při úklidu používáme ekologicky šetrné produkty. Používáme mycí a úklidové stroje, které šetří vodu. Od regionálních výrobců se snažíme využívat prací a jiné prostředky, které jsou potřebné pro naše služby.